Apele Podopiecznych Fundacji

Zamieszczone apele są tych podopiecznych, których rodzice/prawni opiekunowie wyrazili zgodę na przetwarzanie danych osobowych i ich publikację.

• Adasiak Filip - autyzm dziecięcy; wymaga różnych terapii
  • Bala Michalina -  autyzm dziecięcy,  wymaga różnych form psychoterapii.
  • Bączyk Jan - zespół Downa, choroby autoimmunologiczne, wymaga leczenia i wielu specjalistycznych terapii i rehabilitacji.
  • Bednarz Kacper - autyzm, wymaga wielu terapii
  • Bielecki Antoni - autyzm, wymaga wielu terapii
  • Bogusz Liliana - autyzm atypowy; nadwrażliwa na dźwięki i dotyk, ma utrudnione kontakty z innymi ludźmi, wymaga diety bezglutenowej, terapii i rehabilitacji
  • Duchnowski Karol - autyzm; diety bezglutenowa, bezkazeinowa, bezmleczna, nie komunikuje się z otoczeniem, jest nadwrażliwy na dźwięki, wymaga licznych terapii i rehabilitacji.
  • Gałuszka Janek -  autyzm, wymaga wielu terapii i rehabilitacji
  • Gibowski Oskar - autyzm, wymaga wielu terapii i rehabilitacji
  • Grigoryan Stefan - autyzm dziecięcy, alergia, nietolerancje pokarmowe; wymaga kosztownych: diety, suplementacji, systematycznej diagnostyki, rehabilitacji.
  • Jeleń Julia - autyzm, wymaga wielu terapii
  • Karaczyn Filip -  autyzm, niedosłuch, wymaga wielu terapii i rehabilitacji
  • Klaga Stanislaw -  autyzm, wymaga wielu terapii, rehabilitacji
  • Kopeć Laura - autyzm dziecięcy, epilepsja; wymaga diet bezglutenowej, bezmlecznej, bezcukrowej, licznych terapii i rehabilitacji.
  • Lipka Jonatan - autyzm; wymaga licznych terapii i rehabilitacji.
  • Mazańscy Fabian i Feliks - autyzm, wymagają wielu terapii i rehabilitacji
  • Nasterska Ola - autyzm; wymaga terapii SI; treningu umiejętności społecznych.
  • Pawlak Mikołaj -  autyzm, wymaga leczenia i rehabilitacji
  • Perkowska Maja - autyzm; wymaga licznych terapii i rehabilitacji.
  • Podkowski Bartosz - autyzm, wymaga wielu terapii
  • Smaroń Wojciech - autyzm; wymaga systematycznej terapii i rehabilitacji
  • Tyma Igor - zespół Asbergera, ADHD, wymaga wielu terapii
  • Zielińska Julia - autyzm, wymaga leczenia u psychiatry, neurologa, psychologa, logopedy, psychodietetyka; terapii i rehabilitacji.

"Witaj, mam na imię Wojtek, choruję na autyzm dziecięcy, wymagam systematycznych wizyt lekarskich, systematycznej terapii, suplementacji, diety, turnusów rehabilitacyjnych, które są długotrwałe i bardzo kosztowne.

Podaruj mi 1% podatku. 1%=100% SERCA. Dziękuję.

Moi Rodzice, Ewelina i Marek: - Serdecznie wszystkim dziękujemy za dobre słowo, ciepłe myśli, pomoc i wsparcie."

Poza przekazaniem 1 % Podatku można również dokonać wpłaty w postaci darowizny na konto Fundacji Krystyny Ciołkosz Za Szybą: BZ WBK 91 1090 1522 0000 0001 0508 2692  z dopiskiem: Na leczenie i rehabilitację Wojciecha Smaroń