Zielińska Julia - autyzm, wymaga leczenia u psychiatry, neurologa, psychologa, logopedy, psychodietetyka; terapii i rehabilitacji.

“Julka ma zdiagnozowany autyzm dziecięcy, obniżone napięcie mięśniowe, opóźniony rozwój psychomotoryczny.
Od 11 lat pozostaje pod stałą kontrolą specjalistów: psychiatry, neurologa, psychologa, logopedy,
psychodietetyka, terapeutów i rehabilitantów.
Codziennie ćwiczy, żeby poprawić koncentrację uwagi, wymowę, koordynację ruchowo-wzrokową
i pozbyć się pampersów.
Twój 1 % pomoże nam w sfinansowaniu kosztownych obozów rehabilitacyjnych, bez których Julka nie jest w stanie prawidłowo funkcjonować.”

Możesz pomóc przelewając dowolną kwotę
na konto FUNDACJI KRYSTYNY CIOŁKOSZ „ZA SZYBĄ”
z dopiskiem: Julia Zielińska – darowizna na leczenie i rehabilitację.
Wszystkim darczyńcom z góry dziękujemy za wsparcie.

Numer KRS 00252666
CEL SZCZEGÓŁOWY: JULIA ZIELIŃSKA