Jak pomóc?

" Szanowni Państwo! Otwórzcie swoje serca. Każda złotówka przybliży dzieci do tego, co wielu z nas dostało w prezencie - do zdrowia. By działać skutecznie, potrzebujemy również pomocy Państwa!

Aby przekazać 1,5% podatku

należy w odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego wpisać numer KRS naszej Fundacji

Idea Fair Play

to innowacyjny model, którego głównym celem jest wsparcie finansowe Organizacji Pozarządowych. Dalej =>

Na cele publiczne

darowizny dla organizacji pożytku publicznego można przekazać w wysokości 6% dochodu.

Program Wrażliwi.ORG

jest otwarty na współpracę z wszelkimi agencjami reklamowymi, wydawcami prasowymi, portalami internetowymi etc. Dalej =>

Podziękowania

W imieniu naszych podopiecznych pragniemy gorąco podziękować wszystkim, którzy przekazali darowizny pieniężne oraz 1% podatku na konto Fundacji.

Każdego roku naszej Fundacji udaje się pomóc niepełnosprawnym dzieciom z całej Polski.

Zrobiliście dla naszych podopiecznych bardzo wiele. Wraz z nimi jesteśmy wdzięczni za każdą przekazaną złotówkę.