Fundacja Krystyny Ciołkosz Za Szybą

Nie można pomóc wszystkim, ale to nie znaczy, żeby nie pomagać w ogóle

Szanowni Państwo!

W Fundacji Za Szybą na Państwa pomoc czeka wiele dzieci z autyzmem i innymi zaburzeniami rozwoju, które świat zewnętrzny, co prawda widzą, ale nie mogą w nim uczestniczyć, bo ich świat jest właśnie „za szybą". Niby blisko, jednakże dla nich tak bardzo daleko...

POMÓŻMY, ABY TE DWA ŚWIATY POŁĄCZYŁY SIĘ I ZROZUMIAŁY

Jest wiele możliwości skutecznej pomocy, lecz skomplikowana diagnostyka autyzmu i innych zaburzeń rozwoju oraz leczenie są bardzo drogie.

W zmaganiu się z autyzmem dziecka większość rodziców jest pozostawionych samym sobie. Najgorsze uczucie dla nich to bezsilność, ponieważ wiedzą, ze można byłoby dziecku pomóc, jednak z powodów finansowych ta pomoc jest nieosiągalna.

Szanowni Państwo, choroba nie wybiera statusu społecznego, wykształcenia; może dotknąć każdego z nas. Nie powinniśmy w takiej sytuacji być sami.

Nie można pomóc wszystkim, ale nie może to być pretekstem, żeby nie pomagać w ogóle. Każda Wasza złotówka zapewni szansę na poprawę zdrowia i jakości życia chorym dzieciom.

Życzymy Państwu i sobie, aby Fundacja Za Szybą była naszym wspólnym dziełem i przyniosła dzieciom samo DOBRO.

prev next