Karol Duchnowski - autyzm; diety bezglutenowa, bezkazeinowa, bezmleczna, nie komunikuje się z otoczeniem, jest nadwrażliwy na dźwięki, wymaga licznych terapii i rehabilitacji.

Karol, ur. 24.02.2014r, do 19 miesiąca życia rozwijał się prawidłowo, zaczął mówić, chętnie się bawił.

Po 19 miesiącach przestał mówić, zaczął się cofać w rozwoju.
Nie czuł bólu, nie można było go uspokoić, bał się różnych dźwięków, krzyczał bez powodu.

Bawił się sam - nie potrzebował drugiej osoby, nie reagował na własne imię i nie nawiązywał kontaktu wzrokowego z innymi osobami.
Po wielu wizytach u specjalistów postawiono diagnozę - autyzm. Karol jest pod stałą opieką specjalistów: neurologa, psychologa, logopedy, terapeuty oraz rehabilitantów. Jest na diecie bezglutenowej, bezkazeinowej i bezcukrowej.

Al. Armii Krajowej 10 B/3; 50-541 Wrocław
tytułem: "Na terapię Karola Duchnowskiego"

Cel szczegółowy: Karol Duchnowski

Cel szczegółowy i nr KRS są wpisane na stałe do programu