Jak zostać podopiecznym Fundacji?

Wymagane dokumenty

Po otrzymaniu ww. dokumentacji Zarząd podejmie uchwałę o przyjęciu dziecka w poczet podopiecznych Fundacji Za Szybą. Informacja o przyjęciu przekazywana jest niezwłocznie za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Napisz do nas!

Na podany adres e-mail zostanie wysłany formularz Wniosku o przyjęcie w poczet podopiecznych w formacie doc.

Jakie korzyści dla Twojego dziecka przyniesie opieka Fundacji?

• Masz możliwość wziąć sprawy w swoje ręce - rozpocznij akcję „zbierania pieniędzy” w postaci darowizn i odpisu 1% podatku na konto Fundacji ze wskazaniem imienia i nazwiska dziecka.
  • Każdy w rodzinie i wśród znajomych płaci podatki, których 1% może być przeznaczony dla Twojego dziecka.
  • Fundusze zostaną zgromadzone na wewnętrznym, imiennym koncie podopiecznego, z którego mogą zostać pokryte koszy m.in. leczenia, rehabilitacji, różnego rodzaju terapii etc, zgodnie ze Statutem Fundacji.