Grigoryan Stefan - autyzm dziecięcy, alergia, nietolerancje pokarmowe; wymaga kosztownych: diety, suplementacji, systematycznej diagnostyki, rehabilitacji.

Autyzm wiąże się z długotrwałą rehabilitacją, kosztowną suplementacją, drogimi badaniami diagnostycznymi i bardzo kosztowną dietą.
Stefanek ma 4 latka i choruje na autyzm, liczne alergie i nietolerancje pokarmowe.

Aby rozwój naszego ukochanego synka przebiegał bez powikłań. musimy zapewnić mu codzienną terapię,
rehabilitację, kosztowną dietę oraz suplementy.
Każda złotówka przekazana na nasz cel zwiększa szanse na lepszy rozwój i samodzielne życie Stefanka.

Za wszystko serdecznie dziękujemy.”

Fundacja Krystyny Ciołkosz Za Szybą,
Al.Armii Krajowej 10b/3; 50-541 Wrocław
tytułem: "Na terapię i leczenie Stefana Grigoryana"

Cel szczegółowy: Stefan Grigoryan