Fundacja Krystyny Ciołkosz Za Szybą

Nie można pomóc wszystkim, ale to nie znaczy, żeby nie pomagać w ogóle

Działalność

statutowa

Wsparcie i prowadzenie inicjatyw o charakterze zdrowotnym, edukacyjnym i charytatywnym, odnoszących się do zaburzeń rozwoju.

Komu pomogliśmy?

W ciągu dwunastu lat działalności indywidualną pomocą objęliśmy wielu małych Podopiecznych Fundacji.

Wydarzenia

Prezes Fundacji, Krystyna Ciołkosz, występowała w licznych konferencjach oraz w mediach nagłaśniając problemy dzieci z autyzmem i ich rodzin.

Jak pomóc

By działać skutecznie potrzebujemy pomocy również Państwa!

" Szanowni Państwo! Otwórzcie swoje serca. Każda złotówka przybliży dzieci do tego, co wielu z nas dostało w prezencie - do zdrowia.

Aby przekazać

1% podatku

należy w odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego wpisać numer KRS naszej Fundacji

Na cele publiczne

Darowizny

dla organizacji pożytku publicznego można przekazać w wysokości 6% dochodu.

to innowacyjny model, którego głównym celem jest wsparcie finansowe Organizacji Pozarządowych
Dalej =>

jest otwarty na współpracę z wszelkimi agencjami reklamowymi i eventowymi, wydawcami prasowymi, portalami internetowymi oraz providerami usług hostingowych
Dalej =>

Podziękowania

W imieniu naszych podopiecznych pragniemy gorąco podziękować wszystkim, którzy przekazali darowizny pieniężne oraz 1% podatku na konto Fundacji.

Każdego roku naszej Fundacji udaje się pomóc niepełnosprawnym dzieciom z całej Polski.

Zrobiliście dla naszych podopiecznych bardzo wiele. Wraz z nimi jesteśmy wdzięczni za każdą przekazaną złotówkę.