NASZE DZIAŁANIA

Działalność statutowa

Wsparcie i prowadzenie inicjatyw o charakterze zdrowotnym i charytatywnym.

Komu pomogliśmy?

W ciągu 18 lat działalności objęliśmy indywidualną pomocą wielu małych Podopiecznych Fundacji.

Prezes Fundacji, Krystyna Ciołkosz,
nagłaśnia w mediach problemy dzieci z autyzmem i ich rodzin

Każda złotówka przybliży dzieci DO ZDROWIA -

tego, co wielu z nas dostało w "prezencie".

1,5% PODATKU

Aby przekazać 1,5% podatku należy w odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego wpisać numer KRS Fundacji.

DAROWIZNA

Dla organizacji pożytku publicznego można przekazać darowiznę w wysokości 6% dochodu.

Idea Fair Play

to innowacyjny model, którego głównym celem jest wsparcie finansowe Organizacji Pozarządowych

Program Wrażliwi.ORG

współpracuje z agencjami reklamowymi, prasowymi, portalami internetowymi oraz providerami usług hostingowych

Siepomaga.pl

to serwis charytatywny. Fundacja może zgłosić zbiórkę na tym portalu.

Podziękowania

W imieniu naszych podopiecznych pragniemy gorąco podziękować wszystkim, którzy przekazali darowizny pieniężne oraz 1% podatku na konto Fundacji.

Każdego roku naszej Fundacji udaje się pomóc niepełnosprawnym dzieciom z całej Polski.

Zrobiliście dla naszych podopiecznych bardzo wiele. Wraz z nimi jesteśmy wdzięczni za każdą przekazaną złotówkę.