Lipka Jonatan - autyzm; wymaga licznych terapii i rehabilitacji.

„Chcemy przedstawić naszego synka, 6-letniego Jonatana.

Od 4 lat walczymy, aby Jonatan nauczył się mówić i mógł samodzielnie funkcjonować w życiu.

Dzięki wpłatom 1% podatku w poprzednich latach Jonatanek współpracował z bardzo dobrymi specjalistami. Objęty został terapiami SI, neurologopedią, logopedią, terapią behawioralną.
Te zajęcia dały już widoczne efekty, wymagają jednak systematyczności i ciągłości.

Mogliśmy przeprowadzić również wnikliwą diagnostykę, która pokazała obciążenia, z jakimi zmaga się jego organizm: stan zapalny jelit, niewydolność trzustki, zatrucie metalami ciężkimi. Zostało wdrożone leczenie, którego zastosowanie jest niezwykle istotne.  Przekłada się to również na poprawę stanu układu nerwowego Jonatana.

Leczenie jest długotrwałe i kosztowne. Kurację będziemy mogli kontynuować dzięki wpłatom darowizn i 1% podatku.  Dlatego zwracamy się z prośbą o pomoc.

Prosimy o wzięcie pod uwagę naszego apelu.

Z nadzieją patrzący w przyszłość rodzice Jonatana.”

Al. Armii Krajowej 10 B/3; 50-541 Wrocław
tytułem: "Dla Jonatana Lipki na leczenie i rehabilitacje"

Cel szczegółowy: Jonatan Lipka