Wiktorek Trela

"Do osiemnastego miesiąca życia był wesolutkim radosnym chłopczykiem i nic nie zapowiadało, że nasze życie wywróci się do góry nogami. Niestety, przed drugim rokiem życia przeszedł głęboki regres, praktycznie z dnia na dzień przestał mówić, reagować, pokazywać paluszkiem. Zaczął mieć problem z omijaniem przeszkód, stracił koncentrację i niemal zatrzymał się w rozwoju. Początkowo po przebytym regresie ciągle płakał, reagował nerwowością, z domu zniknął śmiech dziecka. Nie zdmuchnął więcej urodzinowych świeczek, przestały go interesować kolorowe książeczki, a podarowane zabawki wytrwale układał w równe rzędy, ale już nie chciał się nimi bawić.

Teraz Wiktorek skończył 4 i pół roku, jest dzielnym chłopcem, który ciągle walczy z narastającymi przeszkodami, ale pozostaje "za szybą". Pomimo wielu kosztownych badań diagnostycznych określany jest jako "dziecko - zagadka". Próbujemy zapewnić dziecku odpowiednie terapie i zdrowe żywienie, regularne konsultacje lekarskie u najlepszych specjalistów. Uczęszcza do renomowanego przedszkola terapeutycznego, ale nie radzi sobie w grupie. Wprowadzana jest komunikacja alternatywna. Potrzeby są tak ogromne, że bez państwa wsparcia finansowego po prostu w końcu nie damy rady.

Za wszystkie wpłaty serdecznie dziękujemy, dzięki państwa hojności życie Wiktorka może okazać się spełnione i szczęśliwe. Tylko jeśli wspólnie napiszemy tę historię, będziemy mieć szansę na scenariusz z dobrym zakończeniem.".

Al. Armii Krajowej 10 B/3 ;

Konto BZ WBK:  91 1090 1522 0000 0001 0508 2692

Tytułem: „Na leczenie i rehabilitację Wiktora Treli "

Przekaż 1,5% podatku na Fundację Za Szybą

Cel szczegółowy:  Wiktor Trela

Każdego roku dzięki ofiarności darczyńców Fundacja może zaspokoić potrzeby swoich Podopiecznych.

- W ich imieniu pragniemy gorąco podziękować wszystkim, którzy przekazali darowizny pieniężne na konto Fundacji. Zrobiliście dla naszych Podopiecznych bardzo wiele. Wraz z nimi jesteśmy wdzięczni za każdą przekazaną złotówkę. Pomoc na rzecz Dzieci autystycznych jest nieoceniona. Dziękujemy!