Szymon Dembiński cierpi na autyzm, wymaga wielu terapii

Szymon jest wesołym, 7-letnim chłopcem, u którego 5 lat temu zdiagnozowano autyzm dziecięcy i nadwrażliwość sensoryczną. Od około 3 lat synek zmaga się także z problemami jelitowymi, wynikającymi z licznych nietolerancji pokarmowych oraz wad genetycznych (min. glutenowrażliwość, nietolerancja laktozy i fruktozy). 


Przekaż darowiznę

Prosimy o dokonywanie nawet drobnych wpłat na konto:

Fundacja Krystyny Ciołkosz Za Szybą,
Al.Armii Krajowej 10b/3; 50-541 Wrocław
Nr konta: 91 1090 1522 0000 0001 0508 2692
Tytułem: „Rehabilitacja i leczenie Szymona Dembińskiego”

Za Szymonem jest już kilka pobytów w szpitalu w celu dokładniejszej diagnostyki, a także wiele kosztownych badań wykonanych prywatnie. Szymon obecnie jest pod stałą opieką dietetyka i ma przepisaną specjalna dietę z uwzględnieniem nietolerancji, które wyszły w badaniach.

Zalecone zostały także suplementy wspomagające układ trawienny i odpornościowy. Obserwujemy stopniową poprawę w funkcjonowaniu Szymona, a dolegliwości jelitowe złagodziły się.
Szymon chodzi do przedszkola terapeutycznego, gdzie ma na miejscu różne terapie wspomagające jego rozwój, a także została wprowadzona komunikacja alternatywna. Terapie i praca w domu dużo dają, ale jeszcze sporo pracy przed nami. Szymon jest coraz bardziej kontaktowy, zaczynają pojawiać się pojedyncze słowa, co nas bardzo cieszy. Nadal jednak nie mówi sam z siebie i nie zadaje pytań. Wierzymy, że rozwiązanie problemów jelitowych daje możliwość lepszego funkcjonowania i rozwoju Szymona.
Prosimy o wsparcie, co pozwoli nam sfinansować kolejne konsultacje dietetyczne, dietę, suplementy, badania oraz rehabilitację. Każda złotówka przybliży Szymona do pełnego zdrowia.
Rodzice Szymona

Przekaż 1,5% podatku

Nr KRS: 0000252666

CEL SZCZEGÓŁOWY: Szymon Dembiński

Cel szczegółowy i nr KRS są wpisane na stałe do programu

Każdego roku Fundacji udaje się pomóc niepełnosprawnym dzieciom z całej Polski. Dzięki ofiarności darczyńców możemy zaspokoić potrzeby naszych Podopiecznych.

W ich imieniu pragniemy gorąco podziękować wszystkim, którzy przekazali darowizny pieniężne na konto Fundacji. Zrobiliście dla naszych Podopiecznych bardzo wiele. Wraz z nimi jesteśmy wdzięczni za każdą przekazaną złotówkę. Pomoc na rzecz Dzieci autystycznych jest nieoceniona. Dziękujemy.