Sakwa Kuba - autyzm dziecięcy

Al. Armii Krajowej 10 B/3; 50-541 Wrocław
tytułem: Dla Kuby Sakwa na leczenie i rehabilitację

"Cześć, mam na imię Kuba. Kiedy byłem mały, zdiagnozowano u mnie autyzm dziecięcy.

Bardzo lubię chodzić do szkoły oraz bawić się z rodzicami.

Mam różne zainteresowania. Niestety, przy moim zaburzeniu rozwoju potrzebuję rehabilitacji i różnych dodatkowych zajęć terapeutycznych.

Muszę Wam powiedzieć, że już całkiem nieźle sobie radzę, ale potrzebuję jeszcze pomocy przy różnych czynnościach. Mam wspaniałą rodzinę, która zawsze mnie wspiera.

Jeśli zechcesz mi pomóc, to dobro na pewno do Ciebie wróci. "

Cel szczegółowy: Sakwa Kuba