Jan Bączyk - zespół Downa, choroby autoimmunologiczne, wymaga leczenia i wielu specjalistycznych terapii i rehabilitacji.

"Nazywam się Jan Bączyk, jestem dzieckiem niepełnosprawnym z zespołem Downa. Niestety, moje napięcie mięśniowe jest bardzo niskie, więc muszę uczestniczyć w zajęciach integracji sensorycznej, która usprawnia moje ciało. Mimo 16 lat mam ograniczenia w mowie, stąd konieczność współpracy z logopedą. Osoby z zespołem Downa narażone są na wiele chorób autoimmunologicznych, mnie dotknęła łuszczyca, leczenie jej to koszt ok. 800 zł miesięcznie. Jeśli ktoś z Was chciałby mi pomóc w kosztownym leczeniu, to bardzo proszę o wsparcie."


Przekaż darowiznę
Prosimy o dokonywanie nawet drobnych wpłat na poniższe konto Fundacji:

Fundacja Krystyny Ciołkosz Za Szybą

Al. Armii Krajowej 10 B/3

50-541 Wrocław

Konto 91 1090 1522 0000 0001 0508 2692
Tytułem: Dla Jana Bączyka na leczenie i rehabilitację

Przekaż 1,5% podatku

Numer KRS: 0000252666

Cel szczegółowy: Jan Bączyk

Cel szczegółowy i nr KRS są wpisane na stałe do programu.

Każdego roku Fundacji udaje się pomóc niepełnosprawnym dzieciom z całej Polski. Dzięki ofiarności darczyńców możemy zaspokoić potrzeby naszych Podopiecznych.

W ich imieniu pragniemy gorąco podziękować wszystkim, którzy przekazali darowizny pieniężne na konto Fundacji. Zrobiliście dla naszych Podopiecznych bardzo wiele. Wraz z nimi jesteśmy wdzięczni za każdą przekazaną złotówkę. Pomoc na rzecz Dzieci autystycznych jest nieoceniona. Dziękujemy!