Kopeć Laura - autyzm dziecięcy, epilepsja; wymaga diet bezglutenowej, bezmlecznej, bezcukrowej, licznych terapii i rehabilitacji.

 

"Jestem Laura i mam 4,5 roku. Mam zdiagnozowany autyzm dziecięcy i epilepsję. Od 3 miesiąca życia mój rozwój jest opóźniony przez napady epilepsji i silne leki.
Już w wieku 9 miesięcy zaczęłam uczęszczać na rehabilitację, integrację sensoryczną, terapię ręki i czaszkowo-krzyżową. Pracuję z logopedą, psychologiem i pedagogiem.
Chodzę na wczesne wspomaganie rozwoju i muzykoterapię.
Dzięki wczesnej i intensywnej terapii oraz pracy terapeutów i miłości mojej rodziny mój rozwój cały czas idzie do przodu.
Codziennie przełamuję moje schematy i trudne emocje.
Terapia i dieta bez glutenu, cukru i mleka bardzo mi w tym pomagają. Jednak moje leczenie, oprócz wsparcia neurologów, specjalistów i rodziny, wymaga również nakładów finansowych.
Dziękuję za wszelką pomoc.”

Przekaż darowiznę

Prosimy o dokonywanie nawet drobnych wpłat na poniższe konto Fundacji:

Fundacja Krystyny Ciołkosz Za Szybą
Al. Armii Krajowej 10 B/3;
50-541 Wrocław
Konto: 91 1090 1522 0000 0001 0508 2692
tytułem: Na leczenie i rehabilitację Laury Kopeć

Przekaż 1,5% podatku
Numer KRS: 0000252666
Cel szczegółowy: Laura Kopeć


Uruchom program PITax.pl

W programie wpisane są KRS i cel szczegółowy

Każdego roku Fundacji udaje się pomóc niepełnosprawnym dzieciom z całej Polski. Dzięki ofiarności darczyńców możemy zaspokoić potrzeby naszych Podopiecznych.

W ich imieniu pragniemy gorąco podziękować wszystkim, którzy przekazali darowizny pieniężne na konto Fundacji. Zrobiliście dla naszych Podopiecznych bardzo wiele. Wraz z nimi jesteśmy wdzięczni za każdą przekazaną złotówkę. Pomoc na rzecz Dzieci autystycznych jest nieoceniona. Dziękujemy!